• 606 595 995

Wilma 44

  • 0
Cena: 222 939 Kč s DPH

Wilma 44

Na srubu je něco neodolatelně uklidňujícího a nesmírně přitažlivého. Pro mnoho z nás dřevěné chaty evokují vzpomínky na dětství, na rodiče nebo prarodiče a šťastné chvíle v zahradě. Přesně do těchto krásných dob se můžete vrátit s chatou WILMA 44. Stěny domku jsou ze Severského smrku o síle 44mm s certifikací FSC® čímž se WILMA stává ideálním místem pro relax v letních měsících.

Zahradní domek WILMA 44 – základní vybavení

  • celkový rozměr 6000x8000mm, celkem 45m2
  • stěny ze Severského smrku o tloušťce 44mm s certifikací FSC® Na přání lze domek dodat se stěnou 70, nebo 90mm.
  • dřevěná podlaha o síle 28mm
  • dřevěný strop o síle 28mm, podkladová černá asfaltová lepenka
  • okna z masivního Severského smrku 44mm, dvojité izolační sklo

Srubové domy vyrobené z udržitelně získaného dřeva s certifikací FSC® jsou jednou z ekologicky nejšetrnějších budov, které si můžete koupit

ASTEL Group – 70 let zkušeností s výrobou dřevěných domů

Svou celkovou výrobní plochou přes 14.000m2 patří ASTEL Group k předním výrobcům srubů a malých dřevostaveb ve skandinávské kvalitě v souladu s normou ISO-9001, a 14001 

Nejdelším provozem v rámci skupiny ASTEL je továrna v Rakvere, která nepřetržitě vyrábí frézované srubové domy více než 70 let a je tak nejstarší dřevařskou továrnou v pobaltských státech.

Po předání zkušeností s výrobou dřevěných domů z generace na generaci jsme vytvořili dokonalost, která je ceněna po celém světě. Některé z našich produktů z masivního dřeva jsou:

Lofty a srubové domy

Vyrábíme dřevěné srubové domy podle přání našich klientů – tradiční kulaté srubové domy, letní domy, lesní chaty, zahradní domky atd.

Sruby

Máme na výběr několik typizovaných srubů, ale rádi vytváříme zakázkové domy nebo upravujeme naše výrobky podle potřeb našich klientů.

Ekologické sruby – zdravá a příjemná atmosféra, klasické i moderní styly

Zahradní domy a chalupy

Máme řadu modelů, od jednoduchých malých domů až po velké zahradní domy s několika místnostmi a terasami.

Altány pro domácí kanceláře

Tyto domky jsou od Astelu navrženy tak, aby poskytovaly klidný a soukromý pracovní prostor – ať už jako pracovna, domácí studio, nebo ateliér.

Jsou vhodné jako soukromé kanceláře, pro umělce, hudebníky, ale i pro ubytování rodinných návštěv.

Altány a přístřešky

Vytváříme altány různých tvarů a velikostí – s vlastními rozvrženími, různým počtem oken atd, aby vyhovovaly každému zákazníkovi.

Garáže 

V zájmu ochrany automobilů před nebezpečím přírody máme k dispozici výběr dřevěných srubů a garáží

Přestože máme rozsáhlé portfolio a katalog domů se širokou škálou různých produktů, nabízíme našim klientům flexibilitu – většina našich produktů je vyráběna na míru podle plánů našich klientů. Můžeme také přizpůsobit naše existující produkty potřebám a přáním našich zákazníků. 

Pro dřevěné domy na míru ve vysoké skandinávské kvalitě nás prosím kontaktujte

Jako stavební materiál používáme hlavně Severský smrk kvůli jeho trvanlivosti a vysoké kvalitě. Díky svým flexibilním vlastnostem je Severský smrk skvělý materiál pro stavbu a konstrukci. Roste pomalu v chladnějších oblastech Evropy a tudíž je velmi stabilní a vyznačuje se konstrukční pevností, dlouhověkostí a našim chatám poskytuje estetický vzhled. Dřevo je udržitelnou a obnovitelnou surovinou. Podporujeme ekologické a zodpovědné zpracování dřeva

Všichni naši dodavatelé mají certifikát FSC® a Astel Group má certifikát FSC® pro prodej a výrobu zahradních domů, což nám umožňuje garantovat nejvyšší možnou kvalitu i původ těžby dřeva.


Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Okomentujte tento příspěvek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hledat

Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Facebook