• 606 595 995

Umělecké dílo jménem IGLUSAUNA

  • 0

Umělecké dílo jménem IGLUSAUNA

Kategorie : Články

Z venku Severský smrk, uvnitř bezsuková osika. Krásný, ale hlavně funkčí kupokový tvar stěn ručně vyskládaný z více jak 2500 šindelů dělá z IGLUSAUNY opravdové umělecké dílo. Stovky let osvědčená technologie dřevěných šindelových staveb s moderními doplňky jako je decentní LED osvětlení interiéru Vám zaručí, že  IGLUSANA bude dokonalé místo pro saunování ve Vaší zahradě.

Ve všech třech typech IGLUSAUNY je stejně prostorná prohřívárna, která je navržena pro 2 ležící, resp. 4 sedící osoby.

5m1a6258

IGLUSAUNA SINGLE je určena pro ty, keří využívají pro odpočinek při saunování jiné prostory, například altán, nebo zázemí domu.

Iglu sauna Single

5m1a0957

Máte-li saunování jako rituál u kterého chcete zapomenout na vše pozemské, jako je zvonící telefon v domě a prožít ničím nerušený relax, pak je pro Vás ta pravá IGLUSAUNA DOUBLE. Sauna spojená s romantickou odpočívárnou a ochlazením na čerstvém vzduchu tvoří dokonalý celek.

Iglu Sauna Double

5m1a6621

IGLUSAUNA TRIPLE je největší ze všech tří modelů a kofort při saunování rozšiřuje o předsíň mezi saunou a odpočívárnou. Ten je jak stvořený pro odkládání všech saunových pomůcek, jako jsou metličky,kartáče, saunové čepice, či osušky.

Iglu sauna Triple

 


Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Okomentujte tento příspěvek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hledat

Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Facebook