• 606 595 995

Saunová kamna na dřevo

  • 0

Saunová kamna na dřevo

Kategorie : Články

SÍLA OHNĚ

Zná to každý. Nejjednodušší řešení nemusí být automaticky to nejlepší a současně nejlepší cesta nemusí vést ke každému. Můžeme polemizovat o praktičnosti ohniště ve dvacátém prvním století, můžeme namítat, že jednodušší je zmáčknout tlačítko na přímotopu, jenže… Už lovec v době kamenné nalézal vnitřní klid pozorováním plamenů a přemítal o životě stejně jako to děláme dnes. Možná to nelze úplně přesně pojmenovat, nicméně, my nehledáme argumenty, my oheň milujeme, protože víme, že žádný jiný zdroj nenahradí jeho jedinečnou atmosféru, stejně jako vůni a praskání dřeva – materiálu do kterého desítky let vkládalo energii pouze slunce a mraky..

PRAKTIČNOST NEBO PRAKTIČNOST

Nezáleží pouze na tom, zda zvolíte elektřinu nebo oheň. Poradíme Vám jaké výhody má obsluha saunových kamen přímo v prohřívárně nebo pokud budete chtít přikládat z vedlejší místnosti, případně úplně zvenčí. V každém případě si však můžete dopřát vizuální kontakt s ohněm, a to bez ohledu na místo obsluhy. Vše záleží jen na Vás a dispozicích Vámi vybraných saunových lázní.

VOLBA JE NA VÁS

Nezanevřeli jsme na elektrická kamna, Mají své místo uvnitř domu, nebo ve veřejných saunách, kde je kladen maximální důraz na bezpečnost a jednoduchou obsluhu, na druhou stranu soudobá saunová kamna na dřevo mají nepatrnou spotřebu dřeva a vysokou výhřevnost. Ovládání a obsluha jsou velmi jednoduché a kromě toho, že se Vám budou líbit zpracováním a nízkými energetickými náklady, oceníte rozhodně krátkou dobu vytápění. Vaše sauna je do hodiny vyhřátá.


Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Okomentujte tento příspěvek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hledat

Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Facebook