• 606 595 995

Monica 28

  • 0
Cena: 97 406 Kč s DPH

Monica 28

Zahradní domek MONICA má stěny z prken ze Severského smrku a tloušťce 28mm. MONICA je zahradní domek moderního střihu pro uložení zahradního nářadí, nebo třeba jako technická místnost pro bazénovou technologii.

Zahradní domek MONICA 28 – základní vybavení

  • celkový rozměr 2980x2980mm, celkem 9m2
  • stěny ze Severského smrku o tloušťce 28mm s certifikací FSC®
  • dřevěná podlaha o síle 20mm
  • dřevěný strop o síle 20mm, podkladová černá asfaltová lepenka
  • okna z masivního Severského smrku 28mm, 4mm sklo

Srubové domy vyrobené z udržitelně získaného dřeva s certifikací FSC® jsou jednou z ekologicky nejšetrnějších budov, které si můžete koupit.

ASTEL Group – 70 let zkušeností s výrobou dřevěných domů

Svou celkovou výrobní plochou přes 14.000m2 patří ASTEL Group k předním výrobcům srubů a malých dřevostaveb ve skandinávské kvalitě v souladu s normou ISO-9001, a 14001 

Nejdelším provozem v rámci skupiny ASTEL je továrna v Rakvere, která nepřetržitě vyrábí frézované srubové domy více než 70 let a je tak nejstarší dřevařskou továrnou v pobaltských státech.

Po předání zkušeností s výrobou dřevěných domů z generace na generaci jsme vytvořili dokonalost, která je ceněna po celém světě. Některé z našich produktů z masivního dřeva jsou:

Lofty a srubové domy

Vyrábíme dřevěné srubové domy podle přání našich klientů – tradiční kulaté srubové domy, letní domy, lesní chaty, zahradní domky atd.

Sruby

Máme na výběr několik typizovaných srubů, ale rádi vytváříme zakázkové domy nebo upravujeme naše výrobky podle potřeb našich klientů.

Ekologické sruby – zdravá a příjemná atmosféra, klasické i moderní styly

Zahradní domy a chalupy

Máme řadu modelů, od jednoduchých malých domů až po velké zahradní domy s několika místnostmi a terasami.

Altány pro domácí kanceláře

Tyto domky jsou od Astelu navrženy tak, aby poskytovaly klidný a soukromý pracovní prostor – ať už jako pracovna, domácí studio, nebo ateliér.

Jsou vhodné jako soukromé kanceláře, pro umělce, hudebníky, ale i pro ubytování rodinných návštěv.

Altány a přístřešky

Vytváříme altány různých tvarů a velikostí – s vlastními rozvrženími, různým počtem oken atd, aby vyhovovaly každému zákazníkovi.

Garáže

V zájmu ochrany automobilů před nebezpečím přírody máme k dispozici výběr dřevěných srubů a garáží

Přestože máme rozsáhlé portfolio a katalog domů se širokou škálou různých produktů, nabízíme našim klientům flexibilitu – většina našich produktů je vyráběna na míru podle plánů našich klientů. Můžeme také přizpůsobit naše existující produkty potřebám a přáním našich zákazníků. 

Pro dřevěné domy na míru ve vysoké skandinávské kvalitě nás prosím kontaktujte

Jako stavební materiál používáme hlavně Severský smrk kvůli jeho trvanlivosti a vysoké kvalitě. Díky svým flexibilním vlastnostem je Severský smrk skvělý materiál pro stavbu a konstrukci. Roste pomalu v chladnějších oblastech Evropy a tudíž je velmi stabilní a vyznačuje se konstrukční pevností, dlouhověkostí a našim chatám poskytuje estetický vzhled. Dřevo je udržitelnou a obnovitelnou surovinou. Podporujeme ekologické a zodpovědné zpracování dřeva

Všichni naši dodavatelé mají certifikát FSC® a Astel Group má certifikát FSC® pro prodej a výrobu zahradních domů, což nám umožňuje garantovat nejvyšší možnou kvalitu i původ těžby dřeva.


Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Okomentujte tento příspěvek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hledat

Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Facebook