• 606 595 995

Finské grilovací koty

  • 0

Finské grilovací koty

Kategorie : Články

MÍSTO, ODKUD SE NEBUDETE CHTÍT VRACET

van Zwieten (1)

Chtěli byste z Vaší zahrady vytvořit něco jedinečného a stále ještě nemáte konkrétní představu? Setkáváte se rádi s přáteli  a nebo naopak hledáte místo pro únik, kde byste byli na chvíli jen sami se sebou?  Líbilo by se Vám mít celoroční zázemí pro grilování a trápí Vás nedostatek místa v domě? Pokud ano, pomůžeme Vám mezi Vaším domem a zahradou vytvořit prostor, kde se budete cítit stejně komfortně jako doma a stejně svobodní jako venku v přírodě.

Po více než dvacetiletém působení na poli relaxace a wellness nám totiž došlo, že kvalita odpočinku nespočívá v luxusních materiálech a doplňcích, ale ve funkčnosti zařízení a opravdovosti prožitku. Proto přicházíme s novou řadou  grilovacích objektů, založených na severské přímočarosti, maximální funkčnosti a s důrazem na samotnou podstatu odpočinku bez kompromisů.

Beringen

FINSKÉ KOTY, které nabízíme, mají jedinečný vzhled, jsou zhotoveny z odolného laponského dřeva a mají variabilní využití, přičemž jediným zdrojem energie je oheň v centrálně orientovaném krbu. Díky těmto možnostem, a také pro nízké pořizovací a provozní náklady, jsou ideálním doplňkem pro Váš dům nebo chalupu se zahradou a stanou se místem, odkud se nebudete chtít vracet..

Pro ubytovací, rekreační a sportovní centra přináší využití našich relaxačních komplexů řadu dalších výhod. S minimální investicí rozšíříte možnosti svého zařízení i svoji klientelu. Firemní večírky a školení v nevšedním prostředí grilovací koty budou lákadlem i pro náročného zákazníka. Nabídněte hostům možnost připravit si jídlo na grilu nebo jim dopřejte plný servis ve formě tradiční obsluhy.

CELOROČNÍ GRILOVÁNÍ V LUXUSNÍM ZÁZEMÍ

Historie FINSKÉ KOTY nás vrací o více jak tisíc let zpět v čase. Finové dnes pojmenováním KOTA označují dřevěnou stavbu kruhového typu s centrálním ohněm, přestože první KOTY byly ve skutečnosti jen dřevěné konstrukce přikryté kožešinami, které umožnily obyvatelům Laponska přežít extrémní podmínky. Postupem času se FINSKÁ KOTA stala místem pro setkávání a trávení volného času po celém světe. Dnešní FINSKÉ KOTY stále vycházejí z tradice sdíleného ohně v centru stavby, ovšem oheň již není prostředek k přežití, ale společný jmenovatel pro příjemná setkání a pohodu.

17 m2 Kota

Grilovácí KOTA je svou funkčností předurčena ke kulinářské zábavě. Topeniště i velká spousta grilovacích doplňků jsou uzpůsobené právě přípravě jídel a grilování. Kruhový koncept KOTY s ohništěm uprostřed o půdorysu 6 až 25m2 je pak ideálním prostředím, ať už jde o diskrétní firemní jednání, romantickou večeři pro dva, nebo živelnou oslavu poháru fotbalového klubu. Atmosféra dřevěné FINSKÉ KOTY a praskajícího ohně je nenapodobytelná a současně univerzální v možnostech využití bez ohledu na počasí nebo roční dobu. V KOTĚ můžete grilovat celoročně, ať už je léto proměnlivé, počasí chladné nebo zcela mrazivé. Grilovací KOTA má vynikající izolační vlastnosti díky odolnému, pomalu rostoucímu dřevu těženém v Laponsku a v kombinaci s dojitými izolačními skly tak ani nepřicházíte o kontakt s venkovním prostředím. KOTA je prostě funkční šperk pro každou zahradu!


Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Okomentujte tento příspěvek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hledat

Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Facebook