• 606 595 995

CUBE – prostor plný inspirací

  • 0

CUBE – prostor plný inspirací

Kategorie : Články

Zahradní altán Cube 7x3

Zahradní altán Cube 7×3

Cube není jen zahradní altán, je to zcela nový pohled na možnost trávení volného času ve Vaší zahradě. Je to venkovní prostor pro Vás a pro Vaše blízké, který se zcela přizpůsobí Vaším požadavkům.

Zahradní altán Cube - Rozměrová variabilita

Zahradní altán Cube – Rozměrová variabilita

Cube znamená kostka a jako kostka se také skládá. Je jen na Vás zda pro relax v přírodě  zvolíte rozměr malý, nebo si kostky složíte tak, aby vznikl velký zahradní altán pro početnou rodinu. Individualita je téměř nekonečná.

Altán Cube - varianty stěnových výplní

Altán Cube – varianty stěnových výplní

Velikost není zdaleka vše, v čem se Vám CUBE hodlá přizpůsobit, nyní jsou na řadě stěny. Dle umístění altánu můžete volit dřevěné plné výplně, skleněné, nebo skleněné s dřevěným stíněním pro větší soukromí. Do stěny, která je vstupní bránou do vašeho zahradního království máte na výběr z dřevěných dveří, nebo z celoskleněné otevíratelné stěny v hliníkovém rámu…..prostě volba je jen na Vás

Altán Cube - varianta dveří

Altán Cube – varianta dveří

Pro maximální životnost a minimální údržbu jsou veškeré dřevěné části vyrobeny z masivního Severského smrku té nejvyšší jakosti, střecha je potažena kvalitním šindelem s křemíkovým pískem proti vlivu UV záření. Na žádost je možné CUBE vybavit kompletním okapovým systémem.

Zahradní altány CUBE mají stovky variant. Je jen na Vás jak bude Vaše zahradní posezení veliké, zda stěny budou otevřené, nebo zasklené, zda chcete více světla, nebo dáváte přednost intimitě za roletou….než zvolíte ten pravý, inspirujte se našimi nejprodávanějšími modely

 


Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Okomentujte tento příspěvek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hledat

Mám zájem o více informací

Vaše jméno (vyžadováno)

Předmět

Telefon

Vaše zpráva

Facebook